Biurokreacja

Biuro-kreacja, czyli kreacja do biura? Trochę tak. 🙂 Ale trochę „dorosłego” stylu od czasu do czasu nie zaszkodzi nikomu.

Zapytasz pewnie ze zdumieniem: „po co nam taka stylizacja, skoro za oknem jest 30 stopni ciepła?”. Kochana! A jak często zmienia się pogoda w ciągu tygodnia? Często.

Nie chcę zapeszać, ale w okolicy czwartku i piątku może Ci się przydać. 🙂
Co chcę Ci tym razem pokazać? Że koszule wcale nie musza być „zwyczajne”- wystarczy, że kupisz taką z ciekawym dodatkiem- u mnie jest to kokarda. Podobnie uczyniłam z torebką, dodając do niej bardzo modne już od dłuższego czasu pompony.

Reszta część garderoby jest dosyć klasyczna, ale najbardziej zachwycają mnie buty i białe spodnie, które noszę tylko późną wiosną i latem. Nastrajają optymistycznie!

ENJOY.

 

Fot. Karolina Kowalewska

Koszula, spodnie, sweter – H&M
shirt/ trousers/ sweater – H&M
Buty/ shoes – Mango
Torebka/ bag- Michael Kors

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 16 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!

 • Nieistotna

  Ok, podoba mi się. Nawet bardzo!! Serio ślicznie wyglądasz i sama bym się tak ubrała. Mam pytanie dotyczące Twojego stylu życia. Skąd bierzesz siłę na to co robisz? Dlaczego wiesz, że to co robisz spodoba się reszcie świata? Najprościej: skąd taka pewność siebie? Jak ją obudzić w sobie?

  Mam problem z pewnością siebie, mam wrażenie, że to co robię nie ma sensu. Doradź, pomóż!!!
  Takie osoby jak Ty na pewno znają jakieś sposoby by uwierzyć w siebie.

  Dzięki wielkie

  Ps mail brata

  • Marysia

   Cześć, kochana Nieistotna…
   Już sama nazwa Twojego nick-name, którym się podpisałaś, sporo o Tobie mówi. Dlaczego miałabyś być Nieistotną? Jesteś jedną z nielicznych, która tutaj zagościła na dłużej i postanowiła zostawić komentarz, zatem dla mnie liczysz się BARDZO. 🙂

   Co Ty na to, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie w formie wpisu albo na snapchacie? Co wybierasz? Pozostawiam swobodę, tylko daj znać! 🙂

   Na zachętę zostawiać kilka słów:
   Im więcej robisz, tym więcej zrobisz. Chce mi się, bo świat i życie tego ode mnie wymaga.

   Ale temat jest o wiele bardziej rozległy. Odezwij się, Moja Istotna!

   • Nieistotna

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź – nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy. Chętnie posłucham Twojego głosu na Snapchatcie, a jeśli uznasz, że możesz o tym gadać więcej niż 30 snapów, to chyba będzie Ci wygodniej to opisać. Jeszcze raz dziękuję