MAN: Panowie, noście

A tak na poważnie! Spełniło się moje kolejne blogowe marzenie, bo od jakiegoś czasu chodziła za mną potrzeba, aby powstały tutaj też wpisy dla chłopaków. Dla mnie to SPORE WYZWANIE. Przecież nie jestem chłopakiem, na co dzień nie stylizuję mężczyzn. Ze względów technicznych też nie jest to proste: potrzebuję zaangażować nie tylko modela, ale też wybrać coś spośród jego ubrań.

Co nie oznacza, że wyzwań nie lubię! 🙂 Wręcz przeciwnie – temat podejmuję.

Panowie, noście płaszcze…

Nie ma lepszej kurtki, aby przypodobać się kobiecie. Płaszcze są zawsze eleganckie i zawsze modne (niezależnie od trendów). To prosty sposób na DOBRY efekt.

Panowie, noście szaliki…

Tu już nawet nie chodzi o sam fakt, że mama zazwyczaj krzyczy: „Załóż ten szalik!”. Szaliki, rękawiczki, skarpetki to dopełnienia całej stylizacji. Wystarczy, że z poniższych zdjęć wykluczymy kolorową chustę owiniętą wokół szyi. Wówczas otrzymamy po prostu NORMALNIE ubranego chłopaka – czarna bluzka, jeansy, płaszcz i buty „od czapy”. Gdy do całej stylizacji dorzucisz szalik – automatycznie się ona „domknie” – buty będą stanowić uzupełnienie szalika.

Panowie…

Można się nieco DOkoloryzować tak, aby nie być PRZEkoloryzowanym. Całe czarne stylizacje są atrakcyjne, ale noszenie kilku kolorów jednocześnie wymaga już pewnej umiejętności lub wiedzy. Na razie poniższe połączenie nie wydaje mi się BARDZO ekstrawaganckie. Jest dobrą propozycją „na początek”.

Ten wpis już za niedługo ukaże się w drugiej odsłonie, mniej eleganckiej. Mam nadzieję, że będziesz czekać. 🙂

Daj znać, co sądzisz o wpisach z działu for MAN. Panowie- odezwijcie się.
ENJOY.

img_2965img_2967img_2886img_2900img_2901img_2916img_2871img_2961img_2883img_2950img_2947img_2975

Model – Janek Opawski
Janku, bardzo Ci dziękuję za to, że zgodziłeś się wystąpić. SZACUN za odwagę!

Coat – ZARA MAN
Scarf – Reserved
Sneekers – Reebok

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 17 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!