New York City/ sylwester

Nie wszyscy wychodza gdzieś w Sylwestra. W Nowym Jorku największe show odbywa się na Times Square, gdzie już od wczoraj sa rozkładane sceny, testowane kamery i głośniki. To tam corocznie przybywaja miliony osób, aby zobaczyć wielkie gwiazdy oraz słynna kulę z fajerwerkami, ktora rozbłyśnie nad głowami wieżowców o 24.00! Już teraz stoi nad wielkim zegarem. Takich tlumow chyba jeszcze nie widziałam. A może zobaczę już jutro?? 🙂

Wyjście w sylwestrowa noc na miasto jest jednym z najdroższych w całym roku. Sam stolik dla 1 osoby (a przecież nikt nie przyjdzie sam) w „zwykłej” restauracji na Times Square kosztuje 1000 dolarów. „Zwykła” restauracja ma dobra lokalizację- z widokiem.

Gdybym jednak nie zdecydowała się udać na Times Square, gdzie ubrać należy się BARDZO ciepło ze względu na kilkugodzinny okres oczekiwania, przygotowałam stylizację imprezowo- Sylwestrowa (inspirowana najświeższymi trendami).

Cekiny, cekiny, cekiny everywhere! Świecaca sukienka i buty. Przesada? Nie w Sylwestrowa noc!

 

Minimalistyczna torebka  z łańcuszkiem pasujacym do bransoletki!

Spójrzcie tylko na te przepiękna choinke i ozdoby w tle. Klasa.

Rok 2015 był dla mnie chyba jednym z najlepszych do tej pory. Co przyniesie następny? Dowiemy się już wkrótce.

Na cały nadchodzacy Nowy Rok 2016 życzę Wam dużo Miłości. Sa chwile, gdy watpię, czy w ogóle istnieje. Istnieje, bo jest głęboko w każdym z nas. Trzeba tylko umieć ja dostrzec, pielęgnować i cieszyć się z niej każdego dnia. Radości z każdego kroku na przód, nawet, jeśli trzeba najpierw zrobić dwa do tylu. Modnego i oryginalnego NOWEGO MODOWEGO ROKU 2016!

Dress- Forever21
Heels- Madden Girl
Handbag- Unlisted
Bracelet- Apart

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 17 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!