About me

Marysia Czok
marysiaczok.pl
czokmarysia@gmail.com
snapchat MARYSIACZOK

Wydaje mi się, że jestem ZWYKŁĄ DZIEWCZYNĄ. Ludzie są przeciwnego zdania, ale mama uczyła, że ludzi zawsze słuchać nie należy.
Dla niektórych blogerka, dla innych wokalistka i skrzypaczka.

Mam 16 lat i pochodzę z Warszawy. Gram na skrzypcach, a oprócz tego śpiewam. Chodzę do Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Interesuję się aktorstwem, dziennikarstwem i wciąż zastanawiam się, czy to właśnie z którymś z tych zawodów nie związać swojej przyszłość.

W moim życiu obowiązuje MODA i pojawiło się BLOGOWANIE! Długo zastanawiałam się nad założeniem bloga. Nie wiedziałam jednak, jak zacząć, o co w tym wszystkim chodzi, jak to będzie? Aż zrozumiałam, że nie dowiem się niczego, dopóki nie spróbuję! Myślę, że najważniejsze to pisać o tym, co się naprawdę lubi i być w tym autentycznym!
Interesuje mnie STYL, który pokazuje, kim naprawdę jesteśmy. Od dziecka marzyłam, by zostać projektantką. Dziś, igła i nitka są dla mnie zbyt dużym wyzwaniem, dlatego korzystam z tego, co znajdę na półkach sklepowych, wieszaku mojej mamy/przyjaciółki/babci itp. Nie jestem fanką żadnego konkretnego nurtu modowego.
Jestem fanką oryginalności, którą da się wyrazić na milion sposobów. Można ją odkryć nawet w białej bluzce.

Znajdziesz tu szereg, mam nadzieję, bardzo inspirujących sesji, zdjęć, felietonów, artykułów, lifestylowych pomysłów, opisów moich przeżyć. Czekam właśnie na Ciebie! Zostaw po sobie ślad i dołącz do mnie. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ (click).


Jeśli poszukujesz kogoś, kto wystąpi na evencie, który organizujesz, odezwij się do mnie (zakładka: contact).