Davines Cosmetics

Pewnie zastanawiasz się, ile kasy wzięłam za poniższego posta? 100/200/1000zł? A wiesz, co jest najśmieszniejsze? Że nic! 🙂

Pomyślisz teraz… Słaba blogerka, średni blog i mało popularny – to dlatego nikt nie chce z nią współpracować. Dla mnie ważniejsi są czytelnicy i satysfakcja z wykonywanej pracy niż setki na koncie. Na szczęście na razie nie muszę płacić kredytu za mieszkanie, przedszkola dzieci i sprzątaczkę, więc radzę sobie też bez wpisów sponsorowanych! Ufff… 🙂

No więc, do rzeczy! Skąd mi się wzięło na Davines? Odpowiedź jest banalnie prosta: z polecenia fryzjera. Moje włosy z natury się kręcą, elektryzują i są bardzo suche. Davines to marka z włoskimi korzeniami, powstała ponad 30 lat temu w Parmie. Używa tylko naturalnych składników. Ich produkty dostosowują się do wszystkich rodzajów włosów i skóry.

OIL ALL IN ONE MILK to mleczko bez spłukiwania, w sprayu, do wszystkich rodzajów włosów. Nadaje połysk, sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiste, ułatwia rozczesywanie i układanie, nawilża i odżywia. CENA: ok. 100zł.

Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Śledź mojego snapa MARYSIACZOK, aby dowiedzieć się więcej 🙂

Przejdź do sklepu TUTAJ.

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!