Dzwony biją

Jeszcze kilka lat temu zarzekałam się, że za żadne skarby świata takich spodni nie założę! Bo… SZEROKIE! No i tak się zarzekałam, że w końcu ubrałam! 🙂 Dlaczego?

Dzwony optycznie powiększają łydkę, przy czym zmniejszają uda. Generalnie w wizażu dąży się do tego, aby nasza sylwetka wyglądała na równą. Co to oznacza? Że mówimy „BEEEE” dla szerokiego pasa/bioder i wąskich łydek/ramion. OPTYKA SIĘ KŁANIA? Wystarczy popatrzeć. Ludzie wydają nam się szczuplejsi w dzwonach niż rurkach.

Do kokardek na szyi chyba nikogo nie trzeba namawiać…? ROBIĄ ROBOTĘ, Dziewczyny! Wiem, bo faceci mi powiedzieli. 😉 Bluzka klimatem to jeszcze wspomnienie lata, za to marynarka przyda się na chłodniejsze dni, których ostatnio coraz więcej! Spójrzcie na zaszyte, pogniecione rękawy.

Buty, buty, buty! Może nie docenisz ich w tej stylizacji, wydadzą Ci się babcine, nudne i stare, ale… JESZCZE przygotuję dla Ciebie posta z tymi butami i kopara Ci opadnie! Stanowią inspirację najnowszej, jesiennej kolekcji Gucci. Z tym wyjątkiem, że moje kosztowały CIUT mniej!

ENJOY.
img_2771img_2748img_2757img_2816img_2806img_2727img_2728img_2718img_2824img_2837img_2838img_2764

Fot. Oliwia Klepacka

Off-shoulders – Mango
Trousers – second hand
Jacket – H&M (click)
Shoes – Mango (click)
Handbag – Wittchen

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!