Jak się ubrać na egzamin?

Egzaminy gimnazjalne za… tak naprawdę 2 dni! Jak się na nie ubrać? Ja oceniam egzaminy również z tej strony. 🙂 Co zrobić, żeby było i wygodnie, i fajnie? Wszystko zależy od tego, w czym się dobrze czujesz. Nie zakładaj na siłę szpilek 12 cm i krótkich spódnic. 🙂

Czy musisz być gwiazdą nawet przed egzaminatorami? Jeden dzień, sorry… trzy dni… możesz sobie odpuścić. Masz na to święte przyzwolenie. Co nie oznacza, że nawet wtedy nie można wyglądać oryginalnie. 🙂 Egzamin to jednak ważna rzecz, nieco sztampowa, „szkolna i nauczycielska”, więc nie przesadzajcie z dekoltami i kolorami. Taka sytuacja. 🙂 Jeśli szalejecie z kolorem/fasonem sukienki- dobierzcie stonowaną „górę” – marynarkę, płaszczyk, narzutkę. W odwrotnej sytuacji grajcie dodatkami. Znalazłam przepiękne torebki. Chyba na jakąś nawet się skuszę! Fryzura zależy od Ciebie. Jedni idealnie czują się w rozpuszczonych, drudzy TYLKO w spiętych, żeby nie zasłaniały kartki. Przegląd WSZYSTKIEGO do Was leci!

PS Trochę monotematycznie, bo przeważa Zara. Ale co ja zrobię, że jest idealna?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjalnie dla Was najmodniejsze buty sezonu! Nie silcie się na wysokie szpilki, jeśli nie czujecie się w nich wygodnie!

Deezee.pl

Deezee.pl

 

Deezee.pl

 

Deezee.pl

 

Daichmann

 

Daichmann

 

Torebka:

Włosy:

HM

Pakamera.pl

 

Pakamera.pl

 

Każda okazja jest dobra, by pokombinować z modą, nawet egzamin! Trzymam za Ciebie kciuki.

Nie uczcie się za dużo w ten weekend. POWODZENIA!

 

 

 

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!