Jeans i bacówka na opak

Ale się cieszę, że już do Was wracam!!! Muszę Wam przyznać, że ta sesja to dla mnie czysty przykład tego, co chciałam Wam przekazać, mając na myśli: <MODA>. Uważam, że nie trzeba co dwa tygodnie latać do sklepu, aby wyglądać dobrze. Prawdę mówią, nudzi mnie takie podejście do życia – chodzenie po sklepach i bezsensowne oglądanie. Nie mam na to pieniędzy i czasu. Trendy można przejrzeć w internecie, a do sklepu idziesz, gdy masz potrzebę coś kupić. Zdrowe podejście do tematu, moim zdaniem. 🙂

Ok, kurtkę rzeczywiście niedawno nabyłam, ale dzisiaj chciałam się skupić na tzw. „bacówce”, czyli góralskiej kamizelce mojej mamy, kupionej w Zakopanem, którą przewróciłam na lewą stronę i nagle z grubo ciosanej, góralskiej Hanki, stałam się oryginalnie ubraną dziewczyną z „polotem”.
Kurdę, widziałyście gdzieś w sklepach taki unikat? Aksamitne kamizelki?

Nie chodzi mi nawet o tę konkretną rzecz. Takich „oryginalnych” rzeczy masz za pewne tysiące. Spójrz na ciuchy z innej strony, zobacz, jak można to nosić „inaczej”. Wyciągnij kurtkę taty, sweter babci czy zegarek dziadka.
Daj mi znać, co o tym sądzisz?

IMG_6901 (1)

IMG_6885

IMG_7004

IMG_6970

Zwróćcie uwagę na najmodniejsze w tym sezonie warkoczyki, tzw. Pigtail Braids. Moje są inspirowane tymi, które miała Kylie Jener. Inspirowane, nie znaczy takie same. 🙂

IMG_6893 (1)

IMG_7013

 

IMG_6866

IMG_6892

IMG_6942

IMG_7025

IMG_7035

Fot. Oliwia Klepacka

Velvet jacket- Others (local shop/Zakopane)
Denim jacket – Stradivarius
Bag – Michael Kors (from the USA)
Shoes – CH LAND

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!