Jestem na Spotify i Tidalu!

Nawet nie wiem, co napisać.

Chyba tylko tyle, że czasem lubię się uśmiechnąć sama do siebie i pogratulować, tak wewnętrznie, że dałam radę. Bo chociaż wrzucenie czegoś do sieci bardzo skomplikowane nie jest, to zdecydowanie nie tylko o to chodzi. Ale od początku…

Pewnie sporo z Was wie, że od dziecka gram na skrzypcach. Wybrałam ten instrument, bo był mały i dało się go łatwo przewieźć do babci. A mnie na tym bardzo zależało. 🙂 Głównie.

Jakiś czas temu skomponowałam swój pierwszy utwór w wersji muzyki… trochę filmowej, a już zdecydowanie instrumental. Nawet nagrałam to niego teledysk. I powiem, że to już było coś. Bo chyba każda dziewczynka marzy, aby mieć swoją „piosenkę” i swój filmik do tego. Co nie? 🙂

Mnie jednak wiecznie mało. Chociaż absolutnie zachwycam się tym, co stworzyłam z ekipą bardzo zdolnych ludzi – aranżerów, producentów, dźwiękowców, montażystów, operatorów kamer i wielu, wielu innych.

Zobaczcie:

Isolemente, Marysia Czok

Ale kto nie chciałby być na Spotify i Tidalu (i jeszcze paru innych, szczegóły na koniec). W skrócie, na największych portalach streamingowych? No każdy by chciał. A przynajmniej chciałam ja, ale nie byłam zbyt konsekwentna. Co prawda tematem interesowałam się od dawna, ale większości osobom wykonuje to zlecona agencja czy wytwórnia. Nie robią tego na własne „ryzyko”. Ja musiałam dać radę.

Oczywiście znalazł się dobry duszek u boku, który pomógł mi od strony… każdej. 🙂 Tak, przyciągnęłam absolutnego znawcę tematu streamingu.

I zaznaczę. Nie zrobiłam tego dla zysku. Wątpię, że znaczy to coś więcej niż tyle, że będę mogła się tym po prostu bardzo cieszyć. Nie oczekuję kokosów, żadnych złotówek ani fejrwersków.

Bo to wszystko to i tak bardzo wiele. Móc sobie tam wejść i czasem popatrzeć. A czasem słuchać! 🙂 Bo głównie o słuchanie w tym wszystkim chodzi.

Będzie mi niezwykle miło, jeśli zrobicie to i Wy!

Do usłyszenia na:
Spotify, Apple Music, iTunes, TikTok, Google Play/YouTube, Amazon, Pandora, Deezer, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica, Saavn, Anghami, KKBox, MediaNet, and Instagram/Facebook

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!