Kanał na YouTubie

Kto jeszcze nie wie? Nawet mi nie mówcie! 🙂

Mój kanał na YouTubie czeka na Ciebie i zaprasza bardzo serdecznie! Chcesz wiedzieć, kiedy pojawi się nowy? Nic prostszego! Wystarczy, że klikniesz „SUBSKRYBUJ” i dostaniesz powiadomienie o wszystkich nowościach!

MARYSIA CZOK. Tak, to ja 🙂

Słyszałam już, że niektóre filmy są trochę za długie itp… A pierwszy film właśnie taki miał być. Żebyś w każdej chwili mógł do niego zajrzeć i mieć Marię „w pigułce” 🙂 Zarzucają mi też czytanie z kartki. Ale niedawno ktoś życzliwy napisał mi, żebym się tym nie przejmowała, bo Ci co mnie znają, wiedzą, że tak po prostu mówię. ELOKWENCJA.

Więcej filmów już wkrótce! Tych z koncertów, tych moich (gadanych), relacji itp! Poleć, prześlij dalej. Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie pozytywnie zdopinguje. Nie płacą za lajki, ale w przyszłości może nie będę musiała biegać za zaproszeniami, tylko sama je dostanę 🙂 It depends on YOU!

Wiesz, w ilu miejscach można mnie znaleźć?

1. FACEBOOK
2. INSTAGRAM
3. SNAPCHAT MARYSIACZOK
4. DressCloud

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!