Klasycznie ekstrawagancko

Zgadzam się w 100%, że odleciałam w kosmos z tym, co mam na sobie. A może nawet trochę bardziej w przeszłość, patrząc na sukienkę rodem z babcinych klimatów. Wcale nie mam zamiaru Cię przekonywać, jeśli to nie Twój świat. Ale przeczytaj to chociaż do końca… Może trochę wytłumaczę Ci moje spojrzenie na to wszystko…

  1. Sukienka wcale nie jest antyczna, bo pochodzi z najnowszej kolekcji H&M. Co to oznacza? Że moda po prostu po jakimś czasie wraca. Projektantom kończą się pomysły, co ładnie nazywają „inspiracją rzeczami, które były dawniej” i kopiując  trendy z przeszłości, łączą je ze współczesnym spojrzeniem na modę.
  2. Idąc przez miasto, ubrana jak na zdjęciach poniżej, wzbudzałam spore zainteresowanie, co oznacza, że stylizacja, chcąc, nie chcąc,  nadaje się dla osób odważnych, lubiących eksperymenty ubraniami. Nieco ekstrawagancka i prosta zarazem. Bo co jest trudnego w sukience i klapkach?
  3. Niezwykle modnym akcentem w tym sezonie (i w przyszłym również będzie to kontynuowane pod kilkoma postaciami – taki spojler) jest przewiązana wokół szyi kokardka. Moja, bardzo mocno zielona, przyciąga spojrzenie. Możesz ją zastąpić taką samą, np. w kolorze czarnym.
  4. Wrócę jeszcze nieco do punktu drugiego. Skoro ludzie zwracali na mnie uwagę, odwracali głowy, to znaczy, że coś ich w tym, co widzą zainspirowało lub zadziwiło. A może i zadziwiło i zainspirowało zarazem? Na pewno zaintrygowało.

Moim zdaniem warto stawiać na oryginalność. Żebyście mnie dobrze zrozumieli. Wszystko w granicy dobrego gustu, tonu i smaku, który pewnie każdy z nas ma trochę inny. Jednego Ci życzę – have fun!

 

IMG_8954IMG_8881UntitledIMG_8975IMG_8892IMG_8893IMG_8934IMG_8880IMG_8910IMG_8911

 

Fot. Karolina Kowalewska www.wanataka.pl

Dress, handbag – H&M
Flip-flops – Auchan
Neckerchief – Top Secret
Sunglasses – Tiger

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!