Sri Lanka x kostium kąpielowy

Ja wiem, że to są zdjęcia zasługujące na dwa komentarze: „z grubej rury” oraz „no Victoria’s Secret to Ty nie jesteś”.

Ale kiedy wrzuciłam zdjęcie w tym stroju na snapchata, dostałam pełno zapytań: „skąd to?”, „pokaż więcej, jak on wygląda?”.

Stwierdziłam, że skoro wyniuchałam taką PEREŁKĘ (szukając oczywiście stroju nie dla siebie, a koleżanki, ale ostatecznie ja go kupiłam–> za własne pieniądze), nie pozostaje mi nic innego, jak się nią z Wami podzielić.

Rzecz miewa się następująco:

  1. Stroje jednoczęściowe biją rekordy popularności w tym sezonie.
  2. Nie tylko Aniołki Victorii mają wakacje. 🙂
  3. Nie do końca lubię, kiedy widać mi brzuch, bo ciągle się nim stresuję.

Mój dobry kolega nazwał sznurki przy dekolcie „wiktoriańskim splotem”. Nie wiem, gdzie on to widział, ale niech mu będzie… 🙂 W rzecz trzeba się jednak bardziej zagłębić: sznurki odciągają uwagę od ud (chwała im!) i powiększają optycznie biust (chwała im!). Wycięcie na plecach wydłuża, a kapelusz „podwyższa”.

Przepiękne paznokcie w stylu „metal manix” są dziełem Beauty Architect! Ale proszę zwrócić również uwagę na te fantastyczne okulary, kształtem przypominające model Céline.

Udów, brzuchów i innych takich nie przerabiałam. Nie wstydzę się niczego. Równie dobrze moglibyście być ze mną na tych wakacjach i widzieć na żywo. A strój kąpielowy traktuję tylko jako element garderoby.

ENJOY!

IMG_0220

IMG_0256IMG_0259IMG_0235IMG_0254IMG_0273IMG_0216IMG_0258IMG_0260IMG_0262IMG_0271

Nails – Beauty Architect  (fb)

Swimsuit – H&M
Flipflops – Bata
Hat – noname (form Nice, France)
Sunglasses – Reserved (ZOBACZ TUTAJ! ale cena)

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!