Kupuj nasze, polskie

Myślę, że za dużo nie trzeba pisać.
Prawdę mówiąc, kiedy parę dni temu zaczynam zastanawiać się nad znajomością polskich marek odzieżowych, mało co przychodzi mi do głowy. Dlatego uzupełniam wiedzę, a Wam polecam robić zakupy i przy okazji wspierać naszych. Te rzeczy są naprawdę piękne. Nawet nie wiedziałam, że mamy takie skarby. A to na pewno nie wszystko. Na pewno jest ich dużo więcej, ale ja starałam się wybrać te dużo mniej znane (w zasadzie do wczoraj nie znałam prawie żadnej) i unikatowe. Wszystkie bardzo w moim stylu, łatwo się zorientujecie.

Polecam i sama zaczynam oszczędzać. Pewnie nie skończę z dnia na dzień z Zarą, H&M’em czy Mango. Nie zawsze mnie stać na świadome wybieranie. Poza tym nigdy nie mów nigdy. Po co się zarzekać, że od dziś kończymy z sieciówkami, skoro można po prostu zacząć zauważać nasze polskie marki? Małe kroki potrafią zmienić dużo więcej niż radykalne zmiany.

CAT CAT STUDIO
MOELLE
MADELINE
GĄSIENICOWA
ACH TO TY
NATALIA SIEBUŁA
KOKO WORLD
BALAGAN
MARIE ZELIE
TOVA

ELEMENTY
NAGO

ŁYKO
PIEL

LOOKS BY LUKS
ALEXANDRA K
GAU
Baltica
Mimiś
Gryfnie

SANDRA KPODONOU
Alicja Getka lab


Pod każdym zdjęciem macie link, gdyby już teraz coś Wam wpadło w oko.

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!