Kurczak z Edem Sheeranem

Moi rodzice powiedzieli, że śmiało mogłabym pisać wpisy sponsorowane dla Cisowianki. 🙂 Tymczasem woda znalazła się na zdjęciach, bo… chciało mi się pić, a że aparat był już rozgrzany, cykaliśmy, jak leci!

Na poważnie:

O taką koszulkę Eda Sheerana trzeba się było nieźle bić i postarać! Dostępna tylko w dniu wydania najnowszego albumu wokalisty, obecna na wieszaku w jednym z warszawskich showroomów… w nocy. Początkowo kupił ją mój kolega, a kiedy następnego dnia ją zobaczyłam, zapragnęłam mieć identyczną. Pobiegłam do sklepu, okazało się, że na magazynie zostało jeszcze pare sztuk i tym sposobem załapałam się na nią i ja!

Spodnie, które mam na sobie, to jeden z moich ulubionych modeli. Na każdą parę szerokich bioder się zmieszczą, a przy tym są bardzo wygodne i eleganckie. Polecam!

Kurczak. Co tutaj robi kurczak? 🙂 Kurtka „kurczak” jest w ogóle super. Kurczak został nabyty drogą snapchatową od innej blogerki. Teoretycznie nie powinien mi pasować, bo jakąś chudziną to ja nie jestem… Tymczasem wiele osób zwraca na niego uwagę i komplementuje, że im się w nim podobam. 🙂 Miło.

Torebka, mojego ulubionego Michaela Korsa, w kontrastującym kolorze, na dokładkę. Żeby nie było nudno.
Buty, wzorzyste, kolorowe. Albo jest się ich fanem, albo się ich nienawidzi. Co prawda, lata swojej największej sławy mają już za sobą, ale mnie wciąż się podobają. Podkręcają nie jedną zwyczajną stylizację.

ENJOY.

 

Fot. Mateusz Czok

kurtka „kurczak” / jacket – SheIn
koszulka / T-shirt – Ed Sheeran Store
spodnie / trousers – H&M
buty / sneakers – Aldo
torebka / bag – Michael Kors

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!