Kwiat(i)owo

Wiosna naprawdę nastraja optymistyczniej! Od teraz czarna strefa mojej szafy staje się tą mniej używaną, a kolorowe tkaniny idą w ruch! Uwielbiam przyprawiać innych o uśmiech, to chyba najcudowniejsze uczucie na ziemi. „Nosząc się” kolorowo, właśnie to robimy 🙂

No i tak mnie pewnego dnia naszło na zwyczajną, basic’ową, ale bardzo słoneczną i wiosenną stylizację. Zasada trzech kolorów w niej nie obowiązuje… Uśmiech nie zna granic, a więc na wiosnę, macie przyzwolenie, można szaleć!!!

Przy okazji – jeśli nosicie dłuższe tuniki do krótszych kurtek (jak ja na zdjęciu) – nie zapinajcie ich. Niech spod spodu nie wystają „końcówki” sukienek. To nie jest fajne. 🙂 Dbajcie też o detale. Gumki na włosach, okulary, czy pleciony palek. No i zupełenie bezpiecznie jest mieć na sobie spodnie w tym samym kolorze, co buty.

ENJOY.

 

Fot. Karolina Kowalewska (wanataka.pl)

Kurtka/coat – H&M
Bluzka/shirt – H&M
Spodnie/leggings – H&M
Okulary/glasses – H&M
Pasek/belt – Zara
Szalik/scarf – #noname
Buty/shoes – CCC

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!