Kwiatopogląd

Problemem faktycznie jest sytuacja, gdy trzeba zrobić posta ze słabych zdjęć. Ale jeszcze większym problemem jest wybrać kilka zdjęć, gdy ma się ich na karcie znacznie więcej i wszystkie są piękne. Dziękuję, Karolinko!

Druga odsłona mojej stylizacji, tym razem bardziej w stylu klasycznej dziewczęcości lub klimatów dla Księżniczek niż Twardych Zawodniczek 🙂 Opaska jest dziełem mojej babci, która sama kupiła sztuczne kwiaty i opaskę (plastik), a połączyła je za pomocą ciepłego kleju. Czyż to nie idealny pomysł na oryginalne dodatki? Wystarczy, że stworzysz je sama.

Inne odcienie topu i spódnicy za kolano nie przeszkadzają nikomu w tym sezonie. Szpilki, w wersji „do szkoły”, można zamienić na sneakersy, oczywiście. Niebieska opaska kontrastuje z czerwonym paskiem na torebce. W bezpiecznej odległości od siebie nawet Księżniczki mogą łączyć takie rzeczy. Czujesz zainspirowana moim kwiatopoglądem? 'Mam nadzieję.

ENJOY._DSC1208

_DSC1137_DSC1119_DSC1209_DSC1210_DSC1216Collage_Fotor_DSC1172 _DSC1204_DSC1233

Fot. Karolina Kowalewska – wanataka.pl

Top – Hollister
Skirt – H&M
Heels – Marks&Spencer
Handbag – H&M
Hairband – handmade by grandma 🙂

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!