Lenor Perfumes

Uwielbiam, gdy ubrania pięknie pachną. Zazwyczaj spryskiwałam je swoimi perfumami. Niestety z czasem zaczęły pojawiać się na nich plamy, a mnie było szkoda perfum, na które wydałam dużo pieniędzy!

Styl i zapach wyrażają naszą osobowość. Teraz możesz stworzyć swój wyjątkowy zapach, pasujący do Twoich ubrań oraz odzwierciedlający Twoje usposobienie.

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables to pierwszy taki produkt na rynku!! Jestem bardzo szczęśliwa, że jako jedna z pierwszych mogłam go przetestować! Prawda jest taka, że praniem pachniało w całym domu! Maleńkie drobinki potrafią zdziałać cuda! A ja na chwilę stałam się Perfekcyjną Panią Domu – sprzątałam, PRAŁAM i prasowałam. 🙂

Jak to działa?

Perełki zapachowe wystarczy umieścić w bębnie pralki, a produkt rozpuści się podczas prania w każdym typie pralki oraz w dowolnej temperaturze.

 

Mają przepiękne opakowania, a przy tym nie zajmują dużo miejsca. Sposób użycia również bajecznie prosty! Gdzie je znajdziecie i co sądzą o nich inni, skoro mój dowód może Was nie przekonywać. Czytaj tutaj. Cena: ok. 22zł.

Osoby, które są wrażliwe na punkcie alergicznym powinny indywidualnie przetestować produkt. Uczulenia można stwierdzić jedynie na podstawie indywidualnych testów. Mam w domu astmatyka i uczuleniowca i nikomu nie zaszkodziło. 🙂

Unstoppables Fresh – Połączenie minerałów z aromatem lilii wodnej i świeżymi, zielonymi nutami górnymi nadaje tym perełkom ich morski charakter.

Unstoppables Bliss – Egzotyczna mieszanka czerwonych jagód i wiśni w połączeniu z białym kwiatem jaśminu i nutą słodkiej brzoskwini.

Unstoppables Lavish – Luksusowy zapach zainspirowany perfumami, który stanowi połączenie czerwonych róż z nutami brzoskwini.

 

Dziękuję, Lenor Polska za przesyłkę.

 

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!