Letnia koszula

Uff… Nareszcie nadszedł czas na odrobinę lata, również w szafie! Proszę nie marudzić, że już za ciepło, że komary, że wszędzie dużo ludzi nad wodą. Za niedługo znów będzie zima, ciemno, więc proszę korzystać, póki można! 🙂
Jak widać, ja korzystam w pełni, czerpię garściami i oddycham pełną piersią, bo wreszcie mogę nosić sukienki i wszelkiego rodzaju inne zwisające długie/krótkie materiały!

Zbyt daleko inspiracji do poniższych zdjęć nie trzeba było szukać. Wystarczyło, że pomyślałam o czymś wygodnym, eleganckim i bardzo dziewczęcym zarazem. Długa koszula sprawdzi się w takiej sytuacji idealnie.
Jej kolejny plus? Nadaje się na wysokie temperatury, ponieważ jest bardzo przewiewna!

Do tego obowiązkowo duża torba, bo gdzieżby indziej pomieścić wszystkie bibeloty (kosmetyczki, aparat, ubrania na zmianę, zeszyty, książki, nuty i… jeszcze coś by się znalazło)! 🙂 Całość zwieńczona, ależ lubię to słowo, wysokimi koturnami. Kto uzna, że za wysoko mierzę, może trochę „spuścić z tonu”, zejść piętro niżej, np. do trampek czy sandałków. Nie wiesz, w jakim kolorze wybrać? Złota zasada: te pod kolor torebki!

Nie gadam więcej! 🙂 Pochłaniajcie i koniecznie napiszcie, co o tym sądzicie!

_DSC2496

_DSC2486Untitled_DSC2621

_DSC2520

_DSC2511

_DSC2507

_DSC2522

_DSC2490

_DSC2540

Fot. Karolina Kowalewska
www.wanataka.pl

Shirt – H&M
Heels – ALDO
Bag – Calvin Klein

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!