Mela

Jak pamiętacie, albo i nie, jakiś czas temu wspominałam Wam o tym, że grupka dziewczyn wylicytowała sesję na moim blogu w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały dochód został przeznaczony na szczytny cel, które w tym roku obrała ta organizacja.

Kilka dziewczyn okazało się silną grupą CZTERECH CUDOWNYCH DAM, które, z moją maleńką pomocą, będą debiutować przed Wami przez kilka następnych dni. Każda z nich ma słój własny styl, często zagrzebany gdzieś w środku. Szkoła i obowiązki ograniczają naszą fantazję podczas ubierania się (mam dokładnie tak samo). Dołożyłam wszelkich starań, aby dziewczyny czuły się dobrze w tym, co noszą, stylizacja była „ich”, w zgodzie z ich zasadami estetyki, w zgodzie z tym, co lubią nosić i co im się podoba. Być może wydaje Wam się, że to nic takiego wybrać ciuchy do zdjęć dla czterech osób. Zapewniam Wam, że gdy zobaczyłam ogromne walizki, walające się ubrania, szpilki, tony materiału – musiałam zakasać rękawy i dołożyć starań, aby wszystkim się podobało – i to nie było łatwe. Oj, nie! Ale jakie przyjemne! 🙂

A jakie są efekty naszej wspólnej pracy? To już musicie ocenić sami.


Przed Wami Kandydatka nr 1, Mela.
Mela ma przepiękną, słowiańską urodę: blond włosy, niebieskie oczy. Jest bardzo naturalna i prawdziwie się uśmiecha, co ostatnio stało się mniej popularne, odkąd zapanowała moda na selfie. 🙂 Jest typem figury ” mini-kielich”, tzn. ma tendencje do szerszych ramion niż bioder. A ponieważ nasze ciała jeszcze w pełni się nie ukształtowały, dodano przedrostek „mini”!
Falbanka na piersi optycznie powiększa biust, co odwraca uwagę od ramion. Dodatkowo wyszczupliliśmy je cienkimi ramiączkami, przez co stały się lżejsze.

Kwiaty, kwiaty, kwiaty! Jakby nie patrzeć – CUD! 🙂

IMG_7280

IMG_7329

IMG_7341

IMG_7320

IMG_7312

IMG_7313

IMG_7295

IMG_7337

IMG_7275

IMG_7286

IMG_7246

Fot. Krzysztof Roszkowski i Mateusz Czok

Dress- Guess
Heels- CCC
Bracelets- Solar
Handbag- Prima Moda

Część dalsza nastąpi!!

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!