New York City/ street style

Żółte taksówki, tłumy ludzi, surowy klimat. To wszystko sprawia, ze Nowy Jork jest fajnym miastem. Ale dlaczego tak wielu turystów je odwiedza? I dlaczego mi się spodobało?

Przede wszystkim dlatego, ze to połaczenie wielu miast w jedno. Znana Italia (dzielnica włoska), Chiny (China Town), jest też bardzo modern (Soho/Noho, Times Square) i klasycznie (Grand Central Terminal). Mogłabym wyliczać w nieskończoność!

Tymczasem płynie do Was stylowka prosto z nowojorskich ulic. A dzis juz zdecydowanie chłodniej, temperatura na termometrach spada, co sprzyja zakupom ciepłych kubków z herbata… i nie tylko 🙂 Tutaj moje ulubione Starbucks: Chai Tea Latte smakuje wybornie!

Jak mawia Taylor Swift- Welcome to New York! Sesja zdjęciowa odbyła się między innymi w Soho i to tu mieszka amerykańska piosenkarka!

Jestem zakochana w żółtych taksówkach!

Ok, ok- muszę się przyznać do kilku rzeczy. Przeceny namówiły mnie na nowy płaszcz. Jest lekko over-sizowy (ale nie sprawia wrażenia dużo za dużego), szary, ma dwie kieszenie. Połaczyłam go w zestawie ze skórzanymi botkami, spodniami, golfem i kominem. Torebkę przyniósł mi Santa Claus. Chyba nie zasłużyłam! Co sadzicie?

Uwaga, uwaga! Kontrowersyjne zdjęcie, czyli te, które lubię najbardziej. Zrobione w subway’u, czyli metrze. Gdy zaczyna padać deszcz lub śnieg, komin zamienia się w szaliko-czapkę. Przypominam, że moda pełni PRZEDE WSZYSTKIM funkcję UŻYTKOWA!

 

W między czasie post na fb i instagramie! Powerbank spełnia swa funkcję!
Całusy i do zobaczenia później.

 

Coat/sunglasses- Forever21 *
Jersey-Mohito
Trousers- Zara
Bag- Michael Kors
Shoes- Wojas

*ciekawostka: nazwa pochodzi od piosenki „Forever young”, a 21 oznacza wiek. W Ameryce od 21 roku jest się pełnoletnim. Niestety nie ma go jeszcze w Polsce, ale zajrzyjcie do shopu online.

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!