Ola

Kolejna część, kolejna modelka, kolejne zdjęcia… 🙂 Dlaczego to nie ja na nich występuję? Musisz się cofnąć do poprzedniego wpisu, aby wszystko zrozumieć! (click)


Przejdę od razu do konkretów. Ola zawsze bała się, że jest typową cegłą – bez wcięcia w talii. Co się okazało? Że bardziej przypomina klepsydrę, czyli tą panią z dużym wcięciem. 😉

Nie to jest jednak najważniejsze. Spodenki do poniższej sesji Ola uszyła… sama! Tak!! Jeśli macie ochotę na jakieś zamówienia u niej, a potrafiłaby uszyć Wam sporo rzeczy, wystarczy, że napiszecie do mnie na maila <[email protected]>, a ja go jej przekażę!
Olka potrafi skroić sobie każdy ciuch. Co to znaczy? Że bierze np. sukienkę, „odlewa” (kopiuje) w domu i szyje własnymi paluszkami! 🙂 TAKIE rzeczy się WSPIERA!

Kobieta niezwykła, pracująca na planie fotograficznym niczym prawdziwa Modelka. Dostała pochwałę od fotografa! 10 minut i było „po wszystkim”. Olu, spisałaś się na medal. Mam nadzieję, że już nigdy nie będziesz wątpić w to, że masz przepiękną figurę, a nawet jeśli chciałabyś coś zatuszować, ubrania potrafią być lekiem na całe zło. Zwłaszcza, jeśli sami je sobie wydziergamy! 🙂

Na jaką okazję stylizacja? Na co dzień, na party u koleżanek, na imprezę w ogrodzie, na spotkanie „byznesowe”. Bo te ciuchy nadają się na wyjście z domu! Metaliczny połysk na spodenkach oraz lustrzane obcasy dodają elegancji, a przy tym wspaniale grają ze światłem. Trochę „jaja” można dodać wzorzystą bluzką i lekko okrągłymi okularami.

Kupujesz to?

IMG_7461IMG_7453IMG_7456IMG_7472IMG_7464IMG_7533IMG_7505IMG_7495IMG_7508IMG_7499IMG_7523IMG_7519IMG_7516

Fot. Mateusz Czok i Krzysztof Roszkowski

Shirt – others
Shorts – handmade by Ola (the model). Contact: <[email protected]>
Heels – CCC
Sunglasses – H&M
Watch – Michael Kors
Bracelettes – 1. Pandora, 2. Świat Koralików

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!