Ostatnia kartka z kalendarza

Przyznać się! Kto, oprócz mnie, czeka już na święta, dekoruje pokój, wyciąga ozdoby, piecze cynamonowe ciasteczka? Ale zanim prawdziwe szaleństwo- propozycja na grudniowe wyjścia- te bardziej eleganckie.

Wiele osób miewa z tym problem. Co należy zrobić, że za czarno nie było (bo czarny kojarzy się ze smutkiem, a nie „wesołymi” spotkaniami przedświątecznymi)? Co zrobić, żeby było oryginalnie, niesztampowo i nudno? Wystarczy do sukienki (w tym okresie najmodniejsze te cekinowe!) dodać pelerynę (zwróćcie uwagę na guziki, mają znaczenie, trend zaczerpnięty od Balmain x H&M)!

Jak cekiny, to i tiul. Najmodniejsze akcenty grudnia!

A dla tych, którzy dobrze czują się jedynie w swetrach- tych cieplutkich, przytulnych, domowych- jest rada! Zarzucamy je na siebie, a nie zakładamy!

Ci, którzy w szpilkach biegać nie lubią, mają alternatywę! Płaskie buty na podwyższeniu dodają kilku centymetrów, doskonale łączą się ze strojem i przy tym są wygodne. Warto też poświęcić się i nie zakładać rajstop. Często są powodem wielu niekomfortowych sytuacji, a przy tym potrafią pogrubić nogę.

 

Dress- H&M
Cape- Stradivarius
Sweater- Zara
Shoes- „Land” City Centre
Shoulder bag- others
Wallet- Calvin Klein

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!