Peleryna na Forever

Nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie pokażę Wam tę pelerynę! Starałam się na razie nie ujawniać jej istnienia, aby trochę Was zaskoczyć. Kupiłam ją jeszcze w Nowym Jorku, oczywiście w moim ulubionym sklepie Forever21. Okazało się, że spodobała się nie tylko mnie. Kiedy robiłam te zdjęcia, podeszła do mnie pewna Pani i powiedziała, że bardzo jej się podoba, jak wyglądam. Było to dla mnie bardzo miłe, niezwykle motywujące! Przy okazji, bardzo się ciesze, że podobała jej się moja stylizacja!

Dzisiaj będzie mniej gadania, a więcej oglądania! Koniecznie zostaw like’a/komentarz/uśmiech/buźkę/dobre słowo! Odzwiedź też mój profil na Facebooku, Instagramie, Youtubie lub DressCloud!

Miłego oglądania!

Ostatnio odkryłam, że najłatwiej jest przemieszczać się z walizką. Przynajmniej coś się tam mieści.:)

Jedne z moich ulubionych par butów. Dlaczego? Bo są nieoczywiste, oryginalne i z przepięknym złotym „szkłem” na obcasie.

Duo idealne!

 

 Cape- Forever21
Heels- Zara
Bag- Michael Kors
Suitcase- Wittchen

Fot. Oliwia Klepacka
Plac Trzech Krzyży, Warszawa

 

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!