Project: Wonderland, Pokaz Mody TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak

„Wonderland”. Pod takim tytułem 10 grudnia odbył się pokaz marki TOMAOTOMO Tomasza Olejniczaka w warszawskim Soho, na którym zespół Mery’s Teens miał przyjemność się pojawić! Co oprócz pokazu mody liczy się na pokazach, kto na nie przychodzi, po co, jak wyglądają kulisy powstawania i jaka temperatura jest na sali? O tym wszystkim i paru innych rzeczach możecie przeczytać poniżej.

Pokazy mody to idealne miejsca na lansowanie siebie- na „ściankach”, udzielając wywiadów, robiąc zdjęcia. Miejsce, które z pozoru wydaje się piękne i kolorowe, w rzeczywistości wcale nie musi takim być. Blichtr, sława, pieniądze- jedni tak je oceniają. Co ja dostrzegłam? Przede wszystkim, że to tak samo normalni ludzie jak każdy z nas (w większości) i imprezy medialne to jeden z elementów ich pracy. A to, że przychodzi się na nie nie tylko po to, aby obejrzeć najnowszą kolekcję, wiadomo nie od dziś.

Gdzie odbywają się pokazy? Najczęściej w warszawskim Soho, na Pradze Północ. Za „magiczną” aurę tego miejsca odpowiadają światła. Czy aby na pewno każdy z Was chciałby ustawić się na ściance w kreacjach gwiazd? Temperatura w pomieszczeniu to mniej-więcej 5 stopni. Zamarzałam w golfie, swoich skórzanych spodniach i płaszczu. 🙂 Popatrzcie zatem na kreacje gwiazd.

Kto? Aktorzy, dziennikarze, wokaliści, modelki, projektanci, sponsorzy, politycy, styliści, „celebryci” i blogerki modowe- wszyscy w 1. rzędzie!

Jessica Mercedes i Maffashion

Inglot, Cisowianka, Pandora, 3i, Martini to tylko niektórzy ze sponsorów wydarzenia.

A jak wygląda backstage? Proszę się przyjrzeć uważnie! Sztab ludzi pracujących- od fryzjerów i make-up’isów zaczynając, na producencie kończąc. Na sukces dzisiejszego wieczoru pracowali od tygodni.

O buty w trakcie pokazu zadbał sponsor, firma 3i… Cekiny, błyskotki, imitacje skóry węża, a nawet zamsz czy aksamit.

Mistrz Sztuki Modowej. Gwiazdy rzucają mu się po pokazie na szyję. Niezwykły i inspirujący. Niezwykle inspirujący. Tomasz Olejniczak.

Przepiękna kolekcja nadchodzącej wiosny i lata 2016. Pokazy mody prezentują bowiem trendy z wyprzedzeniem, o których głośniej zrobi się na witrynach sklepowych i ulicach za pół roku. Pokaz był jednym z ostatnich i uważany jest jednocześnie za jeden z najlepszych. Jak Wam się podoba? Przyjrzyjcie się szerokim nogawkom, metalom, koronce w nowoczesnym wydaniu, plisom, matalom, błyskotkom, przezroczystościom i motywowi baletnic. Dla mnie to prawdziwy Wonderland.

Photos via @zeberka:

Photos via (fot. Filip Okopny) @fashionbackstage:

 

 

Me:
Turtle neck- Mohito
Trousers- Zara
Coat- Desigual
Hills- Prima Moda

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!