Święta Trójca, czyli Auchan, Michael Kors i Timberland

Czy to naprawdę aż takie ważne, co jest na metce? Może brzmi to hipokrytycznie, biorąc pod uwagę fakt, że trzymam w ręce torebkę Michaela Korsa. Ale nie mam oporów, żeby założyć czapkę z Carrefoura czy Auchan. Skoro i tak po jakimś czasie się rozleci, to wolę wydać 10/20zł, a nie 50zł.

Nie chodzi tu o to, że mnie nie stać. Ale po co? Skoro to tańsze wcale nie musi być dużo gorsze. Faktycznie – są rzeczy, w które warto zainwestować. Albo dlatego, że się lubi, albo, że to faktycznie najlepszy produkt, tzw. niezbędnik.

Przedstawiam Wam moją osobistą, zimową Trójcę, czyli ciepłe buty Timberland, fajna czapka z Auchan i ulubiona torebka.

 

 

Faktycznie ciepło, miło, mimo wietrznego dnia i chłodnej pogody! Aż przyjemnie w takim stroju wyjść na dwór!

Płaszcz kupiłam 3 lata temu w Pimkie i służy mi do dzisiaj. Klasyczny i w ulubionym kolorze, a dodatkowo ma przepiękne zapięcia.

Spodnie z suwakami to bardzo ciekawy pomysł, aby urozmaicić trochę „zwykłe” ubranie. Kiedyś, gdy szłam po schodach, podeszła do mnie Pani i powiedziała, że miała mi je ochotę rozpiąć!

Ciekawe, o czym tak myślałam?

Podobno są toporne, niekobiece i nudne. Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Jazda autobusem, tramwajem, chodniki pokryte mazią śniegopodobną i przeprawy przez miasto zimą kończą się zakupem Timberlandów. 🙂

Na koniec moje ulubone zdjęcie. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba!

 

Fot. Oliwia Klepacka

Coat- Pimkie
Trousers- GAP
Boots- Timberland
Bag- Michael Kors
Scarf-Carry
Gloves- Carry
Hat- Carrefour

PS Połączylibyście Auchan z Pimkie, Timberlandami i Michaelem Korsem? To potwierdza, że marka nie ma aż takiego znaczenia 🙂

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!