Teens' Problems!

Pierwszym problemem, jaki sam się nasuwa, kiedy myślimy o typowych Teens’ach jest skóra! W okresie tzw. „dojrzewania” (doprawdy nie znoszę tego słowa, kojarzy mi się z owocem!) pojawiają się na niej różne przykre rzeczy. 🙁

Być może to temat tabu, ale takie na tym blogu nie istnieją! Co robić w sytuacji, kiedy na twarzy zagości pryszcz, a czasem nawet nie jeden? A przecież są różne rodzaje wyprysków! Reklamodawcy sami się prześcigają. Miałam spory problem z doborem odpowiednich kosmetyków. Na półkach sklepowych i aptecznych zalegają sterty produktów! Przestań płakać, nie wyciągaj skrobaczki, ani nie wyciskaj ich tak mocno, że krew płynie po całej twarzy! Znajdź dobre kosmetyki, które Ci pomogą.
Pamiętaj- dobre, nie zawsze znaczy drogie! Oto kilka moich propozycji.

ac-clinic-intense-liquid-spot-(3)

ok. 40zł

qcera-krem-lagodzacy-objawy-tradziku-50ml

ok. 30zł

epiduo-tanio-najskuteczniejszy-pryszcze-tradzik

ok. 180zł (lek na receptę)

55914_250

ok. 40zł

3d3fdfdd0027d5f74edfc4ec

ok. 20zł

A nade wszystko warto pamiętać o zachowaniu odpowiedniej higieny twarzy! Moja babcia mawiała, że najlepszy sposób to niedotykanie brudnymi rękoma twarzy. Potwierdzam, że działa jak najlepszy lek!

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!