Tommy Hilfiger dress

Dużo zdjęć przed Wami wkrótce. Zaczynamy już dzisiaj!

Chciałam Wam pokazać jak 1 dodatek może zmienić zupełnie nasz wygląd. Możemy być bardziej sportowi/eleganccy/plażowi. Wszystko to starałam się umieścić w poniższym poście.

  1. Nerka, którą dostałam z Korei, a w zasadzie którą dostała moja siostra (nie wie, że jej ją na chwilę ukradłam). Nerki powracają do mody! Pojawiły się na wielu pokazach podczas tegorocznego Fashion Weeku za granicą. Ja wybrałam ją dlatego, że pięknie podkreśla talię!! (zwłaszcza dla tych, którzy chcieliby mieć większą:)

IMG_7103

IMG_7104

IMG_7117

IMG_7121

Untitled


Wersja dla tych, którzy nie boją się koloru i lubią nim wzbudzać emocje! Różowe okulary i espadryle? Dla jednych przesłodzona Barbie spalana na solarium, dla drugich – powód do wiosennej radości! Do tego torebka obrócona drugą stroną. Jest, tak jakby, dwustronna, jak to torebki. Z jednej strony kolorowa, z drugiej jasna, słomkowa. Do różowych butów i okularów wybrałam tę słomkową część.

IMG_7167

UntitledIMG_7173

UntitledUntitled


Można też okulary zawsze ściągnąć i zamiast tego odwrócić torbę na drugą stronę. Brytyjska, czerwo-niebieska flaga doda koloru nawet granatowej, zwykłej sukience.

IMG_7093

UntitledIMG_7095

 

Mam nadzieję, że powyższymi zdjęciami udało mi się Wam troszkę uświadomić rolę dodatków. Architekci również mawiają, że charakter wnętrza (pokoju) tworzą dodatki.

A słomkowe torby to wspomnienie plażowych dni, do których powoli, choć coraz szybciej się zbliżamy!

 

Dress – Tommy Hilfiger
Bag – Peppe Jeans
Espadryle – Auchan (jak na jeden sezon, to mogą być i w tej cenie. 🙂 Ciekawe, ile wytrzymają. Pokażę Wam je jeszcze szczegółowiej na snapchacie: MARYSIACZOK)
Belt pack (nerka) – Korean Street Store 🙂
Sunglasses – noname (dostałam na molo w Sopocie od firmy Tauron)

Fot. Oliwia Klepacka

 

 

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!