Warsaw Fashion Street

Pogoda dawała się we znaki. 35 stopni w cieniu! Za nami jeden z większych eventów modowych w Warszawie, na który zaproszenie miał… każdy z Was. Pytasz, „jak to”? A tak to! Mówiłam na snapie i przypominałam na fejsie, że często narzekamy, że pokazy mody są zarezerwowane tylko dla wybranych, a przeciętna osoba nie spotka nigdy znanego aktora czy modelki. Tym razem sami mogliście się  przekonać, że to nieprawda!

Oczywiście, że Warsaw Fashion Street to nie typowy pokaz mody, a jego drobniejsza odsłona. Nie mniej jednak można tu było znaleźć masę inspirujących, początkujących, raczkujących i już stojących solidnie na dwóch nogach Polskich Projektantów. TACY ludzie! Naprawdę zaangażowani i chętni, aby pomóc, porozmawiać, zainteresować klienta.

Mówi się, że taniej można kupić w sieciówkach. To często prawda. Jednak w sieciówkach nikt aż tak nie zabiega o odwiedzających, rzeczy są sprzedawane w olbrzymich ilościach i zdarza się, że spotkasz kogoś w tych samych spodniach, które masz akurat na sobie.

Przed Wami moja fotorelacja z tamtego wydarzenia. Outfit, który miałam na sobie za jakiś czas pojawi się na blogu. Stay tuned!
IMG_8764

IMG_8723

IMG_8742IMG_8727IMG_8725IMG_8726

Tak jak mówiłam, można mnie było spotkać na stoisku Zoë Boutique 54. Zobaczcie sesję zdjęciową, którą przygotowałam dzięki naszej współpracy: TUTAJ! Mam nadzieję, że posłuchaliście nas trochę na snapchacie MARYSIACZOK, gdzie wszystko dla Was relacjonowałam.

IMG_8754

Na zdjęciu poniżej z przeuroczą szefową, Kasią.

IMG_8759IMG_8731

Anna Tabaczyńska zachwyciła mnie swoją kolekcją sukienek oraz materiałami, z których są wykonane. Projektantka podróżuje po świecie i przywozi je z najróżniejszych zakątków.

IMG_8765IMG_8710IMG_8711

Gdyby ktoś nie miał żadnej torebki… 🙂 IMG_8712

Relację z pokazu mody znajdziecie tutaj:

  1. Gatta 
  2. Pecunia and Mariusz Brzeziński 
  3. Pola Rudnicki 
  4. Chi-chi Ude 
  5. Unisono, Venezia 

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!