Wydmy i Main Bazaar

Podczas robienia zdjęć poczułam się jak nad morzem, naprawdę. A prawdę mówiąc – już się za nim stęskniłam! 🙂

Kochani! Przed Wami niby prosta, ale dla mnie na pewno nie klasyczna i standardowa stylizacja. Nieczęsto zakładam ten jasny, nieco kowbojski kapelusz (kapelusze bardzo modne latem!) w składzie z dżinsowymi spodenkami i zwiewną, białą bluzką. Dlaczego spod spodu widać kropki? Do „mocny” akcent, nieco festiwalowy, na który stawiam TERAZ. W ciągu roku szkolnego czuję się trochę ograniczona w kwestii ubioru, za od teraz – pełne szaleństwo. Złote klapy do wyboru – kto lubi, proszę bardzo.

Nie mogę zapomnieć o najważniejszym. Ostatnio wspominałam Wam o pewnym butiku, początkującej polskiej marce (zobacz poprzedni wpis). Lubię wspierać tych, którzy dopiero się rozkręcają, bo… jestem w podobnej sytuacji! 🙂 Nie chodzi o miłosierne przedstawianie Wam każdego, z kim współpracuję – nic z tych rzeczy. Cenię rękodzieło, rzeczy wykonane HANDMADE, dlatego zapraszam Was serdecznie do MainBazaar (click), gdzie na hasło: MARYSIACZOK otrzymacie -10% zniżki na cały asortyment.

Daj znać, czy Ci się to podoba! Leniuchujcie, eksperymentujcie, cieszcie się wakacjami!

IMG_8375IMG_8424IMG_8459IMG_8458IMG_8521IMG_8494IMG_8456IMG_8535IMG_8526IMG_8478IMG_8554IMG_8567

 

Fot. Mateusz Czok

Shirt – Stradivarius
Shorts – Hollister (sales in the USA)
Hat – Nice, Nicea, France
Flip flops – Zara Home
Bracelet – MainBazaar (zniżka na WSZYSTKO ,,-10%” z hasłem: marysiaczok)

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!