Wyglądasz SUPER!

Jestem w połowie tej cudownej |KSIĄŻKI|, ale już wiem, że to niezwykły „notatnik”.

Słuchajcie,
nie musicie być fanami mojego stylu, mojego bloga, rzeczy, które mi się podobają. W ogóle nie musicie być fanami mody. Moda może Was stresować, może być inspiracją albo całym życiem.

Możecie być na etapie „-1”, na etapie codziennej walki z ubraniami O WSZYSTKO. O to, że „nietakie”, że „za mało”, „stare, niemodne i przebrzmiałe”.

lubimyczytac.pl

lubimyczytac.pl

 

Wyglądasz super! Ze wszystkimi swoimi kompleksami, które Adam Gutowski w NIESAMOWITY sposób obraca w zalety. Jak? Wystarczy przeczytać.

Co odkryłam dzięki temu prezentowi (bardzo dziękuję Dobremu Elfowi)?
Że mój styl wcale nie jest taki zły, że często bazuje na metodzie „accesorize your look„. Że mam milion innych dwieście zalet niż tylko wady. 🙂 … i że mogę być KIM CHCĘ i jaką chcę. Tylko, że nie są to nic niewnoszące luźne hasła reklamowe, ale lakoniczne kompedium wiedzy w artystycznej oprawie.

Poradniko-książko-notatkik układa wiedzę do odpowiednich pudełek. I, mimo że wielką fanką wszelakich boxów nie jestem, tu muszę przyznać, że podoba mi się taki układ.

Adam Gutowski dla naTemat.pl

Adam Gutowski dla naTemat.pl

 

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!