Wzorowy miksowy

Listopad- liść opadł. Jesień, oprócz tego, że zimna, bywa też inspirująca. I chociaż może się wydawać, że sposobem na spędzenie czasu w ciągu następnych kilku miesięcy jest kanapa i telewizor, nie ma nic bardziej mylnego.

Jesień zainspirowała mnie dzisiaj do długiego spaceru, czego nie robiłam od wieków. Nie wśród żółtych liści na drzewach, ale mokrych i gnijących na ziemi. Brzydko jednak nie było.

IMG_1757

Płaszcz. Desigual mówi wszystko. Gotycki, pozornie mroczny, głęboko granatowy, we wzory, z „kryształowymi” guzikami. Wymarzony na każdą okazję, każdą porę roku (na chłodniejsze dni polecam z cieplejszym swetrem pod spodem), w zestawie w zasadzie ze wszystkim.

IMG_1766

Zeby tak smutno i mrocznie nie było- spodnie we wzory. Wzory inne niż na płaszczu, a stylizacja wcale nie wydaje się „od czapy”. Co za tym stoi? Ten sam kolor, dwa różne odcienie.

A jasnomusztardowa bluzka pod spodem to tylko kolorystyczny akcent.

IMG_1791IMG_1794IMG_1785Gdy już się nieco zmęczycie, przycupnijcie na ławce w otulinie biało-niebiesko-granatowo-turkusowo-bordowej chustki (tak naprawdę białej we wzory). Ale tylko na chwilę, bo w takich butach, to grzech nie chodzić!

IMG_1763

IMG_1784

Starszemu pokoleniu wydają się nudne, staromodne, zwyczajne, szybko brudzące się i zdecydowanie za drogie. I właśnie dlatego Mery’s Teens jest pisany z myślą o młodzieży!

IMG_1811

 

fot. Mateusz Czok

Coat- Desigual

Trousers- Stradivarius

Shirt- Zara

Sneakers- Adidas SuperStar

 

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!