Zimny trend

Brrr! Zimno strasznie na dworze! W domu mogę siedzieć w ciepłym kocu, ale co zrobić, żeby na dworze było nam ciepło i wyglądać dobrze?
Od zawsze odrzucały mnie kurtki, w których człowiek siłą rzeczy wygląda troszkę grubiej. Zwracam honor- WSZYSTKO ZALEŻY OD FASONU! Ale gdzie taki idealny fason znaleźć? No i który to będzie? Przecież nie damy rady przymierzyć wszystkich kurtek i płaszczy świata.

Najważniejsze to poznać swoją figurę i na tej podstawie dobierać nawet okrycie wierzchnie!

A kiedy za oknem słota i ochota na czarny i szary, warto dodać nutkę uśmiechu! Nawet moim ulubionym kolorom od czasu do czasu nie zaszkodzi!

SONY DSC

Dzisiaj pokażę Wam jak na podstawie drobnych zmian, zmieniamy swój wizerunek. Drobna zmiana- jest zauważalna. Kiedy? Np. gdy zmieniasz torebkę!

SONY DSC

Duża- w której pomieszczę wszystkie potrzebne rzeczy. Ale i od razu cięższa!

SONY DSC

Letter Bagi dopadły nawet mnie! Torebka z ulubionym napisem! Ciuchy przez które wyrażamy swój światopogląd są stworzone dla silnych i odważnych kobiet! Przyłącz się!

SONY DSC

No a ponieważ mróz nas złapał, bez płaszcza na zewnątrz ani rusz! Ten szlafrokowy idealnie podkreśli atuty Twojej figury i zakryje niedoskonałości! Wygodny i miękki!

SONY DSC

Zwróćcie uwagę na różnicę w przypadku szarych i czarnych butów!

No i więcej optymizmu niż moja mina na zdjęciu wskazuje! Trzymajcie się ciepło w te zimne dni! Mróz Wam różu nie oszczędzi- tak jak mnie w przypadku szalika i koszuli!!

Jacket- American Eagle Outfitters
Grey heals- Zara
Black shoes- Wojas
White bag- Letter Bag
Black bag- HM
Bracelet-Apart
Scarf, gloves- Others

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!