Życzenia Wielkanocne

Cóż dzisiaj znaczy Wielkanoc? To święta wiosenne, przerwa od pracy/szkoły, kolejny długi weekend, ferie? Czy ktoś jeszcze pamięta, na jaką pamiątkę obchodzimy to święto? Czy to coś więcej niż jajka z majonezem i czekoladowe zające? Na Boga!

Dlaczego życzysz innym tylko smacznego śniadania i mokrego dyngusa? Skończmy z tą gastronomią!!! Może powiem coś dziwnego, nie na czasie, coś niemodnego, chociaż to blog modowy. To nie są święta mazurków i pisanek.

To są święta Chrystusa. Możesz się obrażać, złościć negować to, ale taka jest prawda, czy tego chcesz, czy nie. Nie musisz w Niego wierzyć, ale musisz przyznać, że to Jego święto. 😉

Zatrzymaj się na chwilę w ten czas. Pomyśl o tym co najważniejsze. Pomyśl o swoim życiu. Odłóż social media, wycisz telefon, spójrz na swoich bliskich… Masz kilka takich dni w roku. Nie pozwól sobie zmarnować żadnej minuty. „Śpieszmy się kochać ludzi”. Uśmiechu, radości i PRAWDY. Codziennej Prawdy w Twoim życiu. Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz… A tego, że przy dobrej kuchni, to chyba nie muszę dodawać, bo na pewno tak będzie. 🙂

Do zobaczenia już wkrótce!

YOUTUBE/MarysiaCzok

Facebook

PS Testuję teraz małe nowości. Zajrzyj na Instagrama!

marysiaczok

Cześć, nazywam się Marysia Czok, mam 18 lat i pochodzę z Warszawy. Od sierpnia 2015 roku prowadzę bloga modowo-lifestylowego. Oprócz tego gram na skrzypcach i śpiewam. Mam nadzieję, że do mnie dołączysz!